۱۲
اردیبهشت

آیین تجلیل از کارگران نمونه ایران سازه برگزار شد

آئین تجلیل از کارگران نمونه شرکت ایران‌سازه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر با حضور مهندس رضا رحیمی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و همچنین معاونین و مدیران این شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران سازه ؛ با تأکید ویژه مدیر عامل شرکت ایران سازه در خصوص تجلیل از کارگران نمونه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر این مراسم عصر امروز 1403/02/12در محل سالن جلسات برگزار گردید .
مهندس رحیمی با اشاره منویاتی که  مقام معظم رهبری(مدظله) در دیدار جمع کارگران به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر ایراد فرمودند که:
«بهبود حال جامعه کارگری تاثیر بزرگی در بهبود حال کل جامعه دارد» به موضوع کار و کارگران و تلاش در جهت پیشبرد اهداف شرکت ایران سازه اشاره کردند و با توجه به توان صد در صدی کارگران و کارمندان شرکت بیان داشتند : تقدیر از بعضی همکاران، به منظور ایجاد انگیزه کاری و  هم بیانگر دیده شدن زحمات آنان است و  اگر در بعضی از عملکردها  با تذکرات جدی کاری روبرو می‌شوند حاکی از این موضوع است که  در خصوص انجام امور محوله به نحو احسنت نیز مورد تقدیر و تشکر قرار خواهند گرفت. هنگامی که صحبت از هدایت و مدیریت شرکت در امروز و فردا به میان می‌آید، وقتی پشت سکان هدایت قرار می‌گیرید، قطعا نمی‌خواهید دچار چالش شوید و به این موضوع قطعا دست خواهید یافت که هر کسی باید در امور محوله خود بسیار حرفه ای و بدور از هر حاشیه ای عمل کند تا به هدف عالی خود دست یابد .
رحیمی در پایان این دیدار صمیمانه با اهدای شاخه گل همراه با لوح تقدیر به یکایک کارگران نمونه شرکت ایران سازه و گرفتن عکس یادگاری از ایشان تجلیل به عمل آورد .