۲۷
خرداد

پیام مدیرعامل شرکت ایران‌سازه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران سازه ،متن پیام مهندس رضا رحیمی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت به شرح زیر است:

بسمه تعالی

وَفَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ / صافات (107)

و او(اسماعیل) را در ازاى قربانى بزرگى باز رهانیدیم

 

“عید قربان” پرشکوه ترین جلوه ایثار و زیباترین شکل تعبد در برابر خداست .در عید زیبای قربان ، دل را به قربانگاه عشق روانه کنیم که تنها دل ، لایق قربان کردن اوست. در سخت ترین لحظه های آزمون و امتحان، شور عشق و بندگی در رگ‌های اسماعیل می جوشید و در زلال ترین محبت های پدرانه ابراهیم، می خواست که در پیشگاه طاعت پروردگار قربانی شود. آسمان، در تپش ثانیه ها می جوشید و هراس لحظه های بعد، در جان و نگاه فرشتگان چنگ می انداخت.

اسماعیل، در قربان گاه سر سپردگی زانو زده و گلوی نازکش را به خنجر اطاعت و تسلیم محض پروردگارش سپرده بود. اراده و ایمان استوار ابراهیم، آتش خشم و کین را در دل شیطان هایی که این بار هم وسوسه هاشان در پولاد سخت عزم و اعتقاد یکی دیگر از فرزندان آدم راه نیافت، شعله ور می کرد و خدا، با تحسین و رضا، پیروزی ابراهیم و اسماعیل را به نظاره پرداخت.

همکاران عزیز ؛ خانواده بزرگ ایران سازه

قربان جلوه گاه رهایی از نفس و عید همه ی پاکی هاست. این روز ، روز کمال و رهیدن از بند تعلقات و جشن رهیدگی از بندگی نفس و تجلی گاه بندگی است .

فرارسیدن عید سعید قربان ، عید پاکی ها و خلوص بندگی را تبریک عرض نموده و از خداوند بزرگ سلامتی و بهروزی شما عزیزان را مسئلت می نمایم .

 

 

رضا رحیمی

مدیر عامل شرکت ایران سازه

1403/03/26